Skip to main content

Firmy geodezyjne Olsztyn - MIEDZA

W naszej firmie wierzymy, że najlepsi specjaliści w dziedzinie geodezji odznaczają się szczególną pasją do tego zawodu. Dzięki zaangażowaniu możliwe jest zdobywanie niezbędnej wiedzy oraz kwalifikacji, a następnie przekształcanie ich w solidnie wykonane prace przy każdym, nawet najbardziej wymagającym, zleceniu. W tej zakładce mogą Państwo uzyskać informację o tym, kim jesteśmy, jakie cele przyświecają naszej firmie, co wyróżnia nas spośród konkurencji oraz dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług.
Inżynier budowlany w białym kasku i żółtej kamizelce odblaskowej trzyma tablet i wskazuje na plac budowy. W tle widać sprzęt geodezyjny używany przez geodezję oraz innych pracowników w kaskach i kamizelkach.
MIEDZA Usługi geodezyjne - kim jesteśmy?

Nasza firma geodezyjna MIEDZA, świadcząca kompleksowe usługi geodezyjne, powstała w 2012 roku. Przez lata zdobyliśmy cenne doświadczenie, dzięki któremu potrafimy doskonale poradzić sobie z różnorodnymi wyzwaniami oraz oczekiwaniami naszych klientów.
W naszych działaniach kierujemy się przede wszystkim dokładnością oraz nowoczesnym podejściem, co pozwala na osiąganie najlepszych, solidnych i trwałych efektów pracy.

Cały czas się rozwijamy!

Zdobyta wiedza nie zatrzymuje jednak naszego rozwoju, ponieważ nieustannie wybieramy najbardziej nowoczesne rozwiązania. Poszerzanie wiedzy niezbędnej do owocnej pracy jest jednym z priorytetów naszej firmy, aby móc świadczyć usługi geodezyjne na najwyższym poziomie.
W codziennym podejściu kierujemy się profesjonalizmem oraz niezawodnością, co sprawia, że zdobyliśmy zaufanie licznych klientów, zarówno indywidualnych, jak i firm z branży budowlanej oraz projektowej.

Dwie osoby, jedna w różowej koszuli, druga w niebieskiej, przeglądają plany budowy. Oboje trzymają białe rolki papieru, osoba w niebieskiej koszuli wskazuje na plany. Żółty kask, notatnik i podstawka pod ołówek na drewnianym stole na pierwszym planie – typowa scena dla geodety świadczącej usługi geodezyjne.
Profesjonalne usługi geodezyjne 
Nasze biuro geodezyjne Olsztyn oferuje możliwość wykonania bardzo szerokiego zakresu prac, niezbędnych do zaplanowania, rozpoczęcia oraz zakończenia budowy lub inwestycji. Świadczymy także geodezyjne usługi specjalistyczne, wśród których warto wyróżnić:
 • rozgraniczenia nieruchomości
 • tworzenie map do celów projektowych
 • podziały nieruchomości i działek
 • geodezyjną inwentaryzację powykonawczą oraz stworzenie mapy odbioru
 • tyczenie budynków oraz przyłączy
 • kompleksowa obsługa geodezyjna inwestycji budowlanych
 • nadzory geodezyjne
 • inwentaryzacje architektoniczno-budowlane
 • pomiary i kontrole warunków geometrycznych układów jezdnych, torowisk, suwnic
 • pomiary geometrii przestrzennych konstrukcji inżynierskich
 • bezkontaktowe metody pomiarów trudno dostępnych obiektów.
 • pomiary objętości mas ziemnych.
 • pomiary budowli smukłych – masztów, kominów itp.
 • pomiary powierzchni zasiewów
 • wektoryzacje map analogowych
Profesjonalne usługi geodezyjne 
Profesjonalny sprzęt
Jesteśmy w posiadaniu wysokojakościowego sprzętu geodezyjnego, m.in. renomowanej firmy Leica. Gwarantujemy dokładność każdego pomiaru, a inwestycje w nowe technologie są dla nas podstawą funkcjonowania firmy.
Nowoczesna geodezja inżynieryjna
Nasze usługi wspierają projekty budowlane i inwestycje. Stosujemy innowacyjne metody pomiarowe, aby sprostać wymaganiom dynamicznie rozwijającego się rynku.
Lata doświadczeń
Zdobyte przez lata doświadczenia pozwalają nam efektywnie rozwiązywać różnorodne zadania i wyzwania geodezyjne oraz dostarczać klientom w pełni profesjonalne, kompleksowe usługi.
Kompleksowość oferty
Nasza oferta wyróżnia się kompleksowością, obejmując pełen zakres usług geodezyjnych, od precyzyjnych pomiarów terenowych po zaawansowane analizy danych. Dzięki temu klienci zyskują dostęp do wszechstronnych rozwiązań geodezyjnych, dostosowanych do różnorodnych potrzeb i projektów.
Chcą Państwo współpracować z profesjonalistami? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!
Skontaktuj się z nami
>

Niezawodna geodezyjna obsługa inwestycji

Specjalizujemy się w geodezyjnej obsłudze inwestycji.
Nasza niezawodna geodezyjna obsługa inwestycji to gwarancja precyzyjnych pomiarów terenowych oraz kompleksowej analizy danych geodezyjnych. Działamy z myślą o solidnym wsparciu dla procesów inwestycyjnych, zapewniając klientom profesjonalne usługi geodezyjne. A wszystko to przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych.

Specjalizacja naszej firmy: geodezja inżynieryjna

Geodezja inżynieryjna to dziedzina geodezji, która skupia się na ścisłym powiązaniu pomiarów geodezyjnych z procesem inżynieryjnym i budowlanym. Jej głównym celem jest dostarczanie dokładnych danych geodezyjnych, które są niezbędne do planowania, projektowania, budowy i monitorowania różnego rodzaju inżynieryjnych przedsięwzięć.
W ramach geodezji inżynieryjnej przeprowadzamy pomiary terenowe, określamy położenie punktów geodezyjnych oraz zbieramy dane topograficzne i geodezyjne. Te informacje wykorzystujemy w procesie planowania i realizacji różnych projektów inżynieryjnych, takich jak drogi, mosty, budynki, linie przesyłowe czy infrastruktura miejska.
Jako firma geodezyjna ściśle współpracujemy z branżą budowlaną, architektoniczną oraz innymi dziedzinami inżynieryjnymi, zapewniając niezbędne dane do skutecznego i precyzyjnego zarządzania procesem projektowania oraz budowy. Dzięki naszej pracy możliwe jest utrzymanie wysokiej jakości oraz zgodności z normami i przepisami technicznymi w trakcie realizacji inwestycji inżynieryjnych.

Geodeta ubrany w biały kask, żółtą kamizelkę odblaskową i koszulę w kratkę obsługuje pomarańczowy instrument geodezyjny zamontowany na statywie. Uśmiecha się i wydaje się, że pracuje na budowie z konstrukcjami betonowymi w tle, zapewniając niezbędną usługę geodezyjną.

Firma geodezyjna Olsztyn – na jakim obszarze świadczymy nasze usługi?

Firmy geodezyjne powinny odznaczać się perfekcją w swoim działaniu. Tak pracujemy właśnie u nas! Zapraszamy do współpracy firmy z całej Polski. Pracujemy na terenie całego kraju w przypadku zaawansowanych i wymagających projektów. Klasyczne usługi geodezyjne realizujemy najczęściej na terenie Olsztyna i na terenie województwa warmińsko mazurskiego.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej o ofercie

Geodezja Olsztyn – Liczne realizacje dla firm oraz klientów indywidualnych

Zapewniamy kompleksową realizację prac geodezyjnych zakończonych sukcesem. Potwierdzeniem są nasze liczne realizacje, które mogą Państw obejrzeć w zakładce Realizacje:

Oglądam realizacje

Geodezja Olsztyn – Liczne realizacje dla firm oraz klientów indywidualnych

Przeglądają Państwo firmy geodezyjne z Olsztyna i zastanawiacie się, z czyich usług skorzystać? Zapraszamy do rozmowy, podczas której bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą jeszcze bardziej szczegółowo na stronie Geodeta Olsztyn:

Geodeta Olsztyn

Szukasz pracy jako geodeta i chcesz być częścią zespołu profesjonalistów? Odwiedź naszą stronę:

Praca

Współpraca i kontakt

W branży geodezyjnej działamy od 2012 roku pod marką MIEDZA. Stawiamy na otwartość i transparentność w relacjach z klientami. Jesteśmy gotowi dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb każdego projektu. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, aby sprostać dynamicznym wymogom współczesnych projektów. Elastyczność w podejściu do klienta to dla nas kluczowa wartość. Zbudowaliśmy silną reputację opartą na zaufaniu i solidności naszych usług. Zbudujmy kolejny sukces razem!

Chcę się skontaktować

Mapy do celów projektowych

Nasza geodezyjna obsługa inwestycji to także mapy do celów projektowych, czyli szczegółowe i precyzyjne dokumenty kartograficzne, które są tworzone, aby wspierać proces planowania, projektowania i realizacji różnego rodzaju przedsięwzięć.

Duża dokładność pomiarów geodezyjnych jest kluczowa, aby umożliwić projektantom precyzyjne planowanie i oszacowanie wymiarów. Mapy do celów projektowych zawierają informacje o naturalnych cechach terenu, takich jak wzgórza, rzeki, lasy, czy też szlaki komunikacyjne. Precyzyjne odwzorowanie topografii terenu pozwala na lepsze zrozumienie warunków, na jakich będzie realizowany projekt.

Mapy projektowe obejmują informacje o istniejącej infrastrukturze, takiej jak drogi, mosty, linie energetyczne czy kanalizacyjne. Pozwalają projektantom dostosować nowe inwestycje do istniejącej sieci.

W przypadku planowania budowlanego mapy zawierają informacje granicach działek oraz rodzajach gruntów. Ułatwia to zrozumienie struktury terenu i potencjalnych ograniczeń. Ponadto, mapy do celów projektowych mogą obejmować informacje o istniejącej zabudowie, co pozwala na lepsze wkomponowanie nowych projektów w istniejący krajobraz

Precyzyjne wytyczne dla architektów i projektantów
Stanowią ważne narzędzie dla architektów i projektantów, dostarczając informacji potrzebnych do efektywnego projektowania budynków i infrastruktury. Dzięki mapom do celów projektowych, zespoły projektowe mają solidną podstawę do skutecznego planowania, projektowania i realizacji różnorodnych inżynieryjnych przedsięwzięć

Zgodność z obowiązującym prawem i normami
Mapy projektowe muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami, normami oraz zapisami planów zagospodarowania przestrzennego. W naszej firmie geodezyjnej dbamy o najwyższą jakość usług, dlatego wybierając nas do współpracy, mogą być Państwo pewni pełnego bezpieczeństwa i spełnienia wymogów prawnych.

Trzej pracownicy budowlani w kamizelkach odblaskowych i kaskach badają duży plan na placu budowy. W tle widać częściowo wybudowane konstrukcje, a robotnicy, wyglądający jak doświadczeni geodeci, skupieni są na planach.
Plac budowy z dwoma pracownikami w kamizelkach i kaskach ochronnych. Jeden pracownik wskazuje na budowane betonowe kolumny, drugi geodeta posługuje się sprzętem geodezyjnym. Błękitne niebo z rozproszonymi chmurami w tle.
Pracownik budowlany w białym kasku i neonowożółtej kamizelce odblaskowej trzyma krótkofalówkę podczas nadzoru budowy, gdzie w tle pracuje koparka, a dwóch innych pracowników konsultuje się z pobliską geodetą.
Trzej pracownicy budowlani w kamizelkach ochronnych i kaskach są na placu budowy. Na pierwszym planie jeden pracownik ogląda plany, w tle dwie geodety obsługują sprzęt geodezyjny. Za nimi widoczne są stalowe konstrukcje szkieletowe.