Aktualności


NUTRIPOL Z OLSZTYNKA BĘDZIE MIAŁ NOWY SILOS

Trzydziestometrowa konstrukcja stalowa powstanie na terenie zakładu Nutripol w Olsztynku. Geodezyjną obsługę montażu konstrukcji stalowej zapewnia oczywiście geodezja z Olsztyna – MIEDZA Usługi Geodezyjne. Ruszyły już prace przygotowawcze, a my uwieczniliśmy to na zdjęciach. Zapraszamy do działu REALIZACJE na pierwsze zdjęcia z geodezyjnej obsługi tej inwestycji.

Kolejna duża inwestycja w regionie

Ruszyła rozbudowa zakładu Tymbark w Olsztynku. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć przy realizacji tak ważnej inwestycji. Stan zero zdjęty, obrys wytyczony. Rozpoczeliśmy obsługę geodezyjną budowy Centrum Innowacji, Badań i Rozwoju marek Tymbark i Kubuś w Olsztynku. Pierwsze zdjęcia oczywiście już na stronie w zakładce „Realizacje”.

Budowa hali sportowej – Krasne

Miło nam poinformować, że MIEDZA Usługi Geodezyjne ma swój wkład w realizację w/w inwestycji. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki „Realizacje” – pierwsze zdjęcia z placu budowy i obsługi geodezyjnej już zamieszczone.

Realizacje archiwalne

Właśnie wprowadziliśmy nasze archiwalne realizacje z lat 2011-2014. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tych przedsięwzięć. Więcej szczegółów znajdą Państwo w zakładce realizacje.

Sprawdź nasze referencje

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszych referencji w nowej zakładce na naszej stronie. Pojawiły się tam cztery nowe dokumenty wystawione przez naszych partnerów. Więcej szczegółów w zakładce.

Pierwsze farmy fotowoltaiczne w Olsztynie

Rozpoczęliśmy budowę pierwszych w Olsztynie farm fotowoltaicznych. Zdjęcia z przebiegu projektu znajdą Państwo w zakładce projektu. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi naszymi realizacjami.