Aktualności


Czym jest wznowienie granic działki?

Zapewne niejednokrotnie słyszeliśmy o usłudze geodezyjnej, jaką jest wznowienie granic działki, do której wykonania co oczywiste niezbędne jest posiadanie odpowiednich uprawnień geodezyjnych.  Geodeta z Olsztyna oferuje w swoich usługach pozycję wznowienia granic. Wznowienie granic działki (nazywane również wznowieniem granic nieruchomości oraz znaków granicznych) to usługa realizowana i wykonywana nader często, warto więc dowiedzieć się więcej na jej temat.

Dowiedz się czym jest mapa do celów projektowych

Mapa do celów projektowych jest niczym innym, jak typowym opracowaniem geodezyjnym które de facto wykorzystujemy przy każdym projekcie budowlanym. Oczywiście tego typu mapa różni się od zasadniczej kilkoma ważnymi aspektami, mianowicie aktualnością oraz co zrozumiałe również pieczęcią czyli ewentualną klauzulą.

Co zawiera szkic dokumentacyjny

Co zawiera szkic dokumentacyjny? Wiele osób powiązanych z geodezją zadaje sobie to pytanie. Firma Miedza – usługi geodezyjne Olsztyn, postanowiła podzielić się z wami tą informacją. W przypadku pytań geodeta Olsztyn udzieli Tobie odpowiedzi. Zapraszamy do czytania.

Zalando Olsztynek i geodeta z Olsztyna

Jest to już oficjalna informacja. Nowo powstająca inwestycja w Olsztynku, tuż przy drodze ekspresowej S51 czyli centrum logistyczne Zalando będzie obsługiwana przez geodetę z Olsztyna, czyli firmę Miedza – usługi geodezyjne Olsztyn.

NUTRIPOL Z OLSZTYNKA BĘDZIE MIAŁ NOWY SILOS

Trzydziestometrowa konstrukcja stalowa powstanie na terenie zakładu Nutripol w Olsztynku. Geodezyjną obsługę montażu konstrukcji stalowej zapewnia oczywiście geodezja z Olsztyna – MIEDZA Usługi Geodezyjne. Ruszyły już prace przygotowawcze, a my uwieczniliśmy to na zdjęciach. Zapraszamy do działu REALIZACJE na pierwsze zdjęcia z geodezyjnej obsługi tej inwestycji.

Kolejna duża inwestycja w regionie

Ruszyła rozbudowa zakładu Tymbark w Olsztynku. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć przy realizacji tak ważnej inwestycji. Stan zero zdjęty, obrys wytyczony. Rozpoczeliśmy obsługę geodezyjną budowy Centrum Innowacji, Badań i Rozwoju marek Tymbark i Kubuś w Olsztynku. Pierwsze zdjęcia oczywiście już na stronie w zakładce „Realizacje”.

Budowa hali sportowej – Krasne

Miło nam poinformować, że MIEDZA Usługi Geodezyjne ma swój wkład w realizację w/w inwestycji. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki „Realizacje” – pierwsze zdjęcia z placu budowy i obsługi geodezyjnej już zamieszczone.