Czym jest wznowienie granic działki?
Comments: 0
Zapewne niejednokrotnie słyszeliśmy o usłudze geodezyjnej, jaką jest wznowienie granic działki, do której wykonania co oczywiste niezbędne jest posiadanie odpowiednich uprawnień geodezyjnych.  Geodeta z Olsztyna oferuje w swoich usługach pozycję wznowienia granic. Wznowienie granic działki (nazywane również wznowieniem granic nieruchomości oraz znaków granicznych) to usługa realizowana i wykonywana nader często, warto więc dowiedzieć się więcej na jej temat. Read more!
Dowiedz się czym jest mapa do celów projektowych
Comments: 0
Mapa do celów projektowych jest niczym innym, jak typowym opracowaniem geodezyjnym które de facto wykorzystujemy przy każdym projekcie budowlanym. Oczywiście tego typu mapa różni się od zasadniczej kilkoma ważnymi aspektami, mianowicie aktualnością oraz co zrozumiałe również pieczęcią czyli ewentualną klauzulą. Read more!
Co zawiera szkic dokumentacyjny
Comments: 0
Co zawiera szkic dokumentacyjny? Wiele osób powiązanych z geodezją zadaje sobie to pytanie. Firma Miedza – usługi geodezyjne Olsztyn, postanowiła podzielić się z wami tą informacją. W przypadku pytań geodeta Olsztyn udzieli Tobie odpowiedzi. Zapraszamy do czytania. Read more!
Zalando Olsztynek i geodeta z Olsztyna
Comments: 0
Jest to już oficjalna informacja. Nowo powstająca inwestycja w Olsztynku, tuż przy drodze ekspresowej S51 czyli centrum logistyczne Zalando będzie obsługiwana przez geodetę z Olsztyna, czyli firmę Miedza – usługi geodezyjne Olsztyn. Read more!
NUTRIPOL Z OLSZTYNKA BĘDZIE MIAŁ NOWY SILOS
Comments: 0
Trzydziestometrowa konstrukcja stalowa powstanie na terenie zakładu Nutripol w Olsztynku. Geodezyjną obsługę montażu konstrukcji stalowej zapewnia oczywiście geodezja z Olsztyna – MIEDZA Usługi Geodezyjne. Ruszyły już prace przygotowawcze, a my uwieczniliśmy to na zdjęciach. Zapraszamy do działu REALIZACJE na pierwsze zdjęcia z geodezyjnej obsługi tej inwestycji. Read more!
Kolejna duża inwestycja w regionie
Comments: 0
Ruszyła rozbudowa zakładu Tymbark w Olsztynku. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć przy realizacji tak ważnej inwestycji. Stan zero zdjęty, obrys wytyczony. Rozpoczeliśmy obsługę geodezyjną budowy Centrum Innowacji, Badań i Rozwoju marek Tymbark i Kubuś w Olsztynku. Pierwsze zdjęcia oczywiście już na stronie w zakładce „Realizacje”. Read more!
Budowa hali sportowej – Krasne
Comments: 0
Miło nam poinformować, że MIEDZA Usługi Geodezyjne ma swój wkład w realizację w/w inwestycji. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki „Realizacje” – pierwsze zdjęcia z placu budowy i obsługi geodezyjnej już zamieszczone. Read more!
Realizacje archiwalne
Comments: 0
Właśnie wprowadziliśmy nasze archiwalne realizacje z lat 2011-2014. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tych przedsięwzięć. Więcej szczegółów znajdą Państwo w zakładce realizacje. Read more!
Sprawdź nasze referencje
Comments: 0
Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszych referencji w nowej zakładce na naszej stronie. Pojawiły się tam cztery nowe dokumenty wystawione przez naszych partnerów. Więcej szczegółów w zakładce. Read more!
Pierwsze farmy fotowoltaiczne w Olsztynie
Comments: 0
Rozpoczęliśmy budowę pierwszych w Olsztynie farm fotowoltaicznych. Zdjęcia z przebiegu projektu znajdą Państwo w zakładce projektu. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi naszymi realizacjami. Read more!