Zalando Olsztynek i geodeta z Olsztyna

Jest to już oficjalna informacja. Nowo powstająca inwestycja w Olsztynku, tuż przy drodze ekspresowej S51 czyli centrum logistyczne Zalando będzie obsługiwana przez geodetę z Olsztyna, czyli firmę Miedza – usługi geodezyjne Olsztyn.

Miedza – geodeta Olsztyn i zakres prac.

 

Zalando Olsztynek

Jest to jedna z kilku inwestycji w Polsce, gdzie znana ta dla każdego firma odzieżowa buduje swoje centrum logistyczne. Usytuowanie tej dużej inwestycji również nie jest przypadkowe, gdyż stworzenie specjalnej strefy ekonomicznej w Olsztynku pozwoliło na przyciągnięcie tak dużego inwestora jakim jest Zalando. Firma Miedza – geodeta Olsztyn odpowiedzialna będzie za kompleksową obsługę geodezyjną całego obiektu, wliczając w to drogi dojazdowe do nowo powstającego obiektu. Jest to kolejna inwestycja w Olsztynku, którą realizujemy. Jeszcze nie tak dawno wytyczaliśmy silos dla firmy Nutripol z Olsztynka o czym informowaliśmy w poprzednich aktualnościach: Nutripol Olsztynek i nowy silos

Zakres prac, który będzie obsługiwała firma Miedza – usługi geodezyjne ma charakter wielowątkowy. Będą to wszystkie możliwe prace geodezyjne jakie są niezbędne do powstania tego typu obiektu.

Trochę liczb o Zalando

Centrum logistyczne Zalando Olsztynek Lounge budowane będzie na powierzchni 130 000 metrów kwadratowych. Jest to naprawdę duży teren i to że firma Miedza – geodeta Olsztyn została wybrana jako główny wykonawca obsługi geodezyjnej,świadczy to wyłącznie o naszej jakości i poziomie zaufania do naszej firmy. Podejmując się tak wielkiej inwestycji nasza praca przyczyni się do wzrostu zatrudnienia w regionie. Po powstaniu centrum logistycznego pracę w nim znajdzie około 500 osób. Więc jest to bardzo duży sukces w olsztyńskim regionie.